mmssm Profil Započete teme Napravljeni odgovori Engagements Omiljene Search replies: Napravljene poruke na forumu Gledanje 1 članaka - 1 do 8 (od 8 ukupno) Autor Članci 12. oktobar 2003. u 7:52 am kao odgovor na: Gimp #13488 mmssmUčesnik Dali si uspeo da instaliras taj program i kako? 10. oktobar 2003. u 2:33 pm kao odgovor na: Gimp #13486 mmssmUčesnik Meni je ta preciznost potrebna zbog stampanja fotogrfija za dokumenta.Ja moram da znam bar priblizno kako ce ta slika da izgled(boje lica) 8. oktobar 2003. u 10:25 am kao odgovor na: Gimp #13484 mmssmUčesnik Da mislio sam na boje koje se dobijaju prilikom stampanja. File > Preferences > Molitor > kalibracija—tu nema da se podesi boje monitora. Na koja si podesavanja jos mislio? 7. oktobar 2003. u 11:22 am kao odgovor na: Gimp #13481 mmssmUčesnik Molim te daj mi nesto konkretno! Kako da podesim da slika bude onakva kakvu je vidim na monitoru??? 6. oktobar 2003. u 3:35 pm kao odgovor na: Gimp #13479 mmssmUčesnik Ako mozes -odgovori mi na pitanja… 22. septembar 2003. u 8:11 am kao odgovor na: icc-profili #13289 mmssmUčesnik I kako to instalirati tj. namestiti da radi u Mandrake9.2 12. septembar 2003. u 10:29 am kao odgovor na: corel #13216 mmssmUčesnik probaj da nadjes… 9. septembar 2003. u 2:26 pm kao odgovor na: dizanje windowsa #13197 mmssmUčesnik Ponovo sam sve instalirao… Autor Članci Gledanje 1 članaka - 1 do 8 (od 8 ukupno)