Insomnia

Napravljene poruke na forumu

Gledanje 1 članaka - 1 do 10 (od 20 ukupno)
  • Autor
    Članci
  • kao odgovor na: Problem sa kodecima #81754
    Insomnia
    Učesnik

    Zahvaljujem!  😉

    kao odgovor na: Problem sa kodecima #81752
    Insomnia
    Učesnik

    Imam i ja jedno pitanje, vezano za kodeke… Da ne otvaram novu temu!

    Koje kodeke Vi instalirate kad podignete sistem? Za video, audio, za sve. Molim Vas da odgovorite.

    Ja sam instalirao samo ubuntu-restricted-extras! Da li je to dovoljno ?

    kao odgovor na: Mandriva Linux Free 2009 DVD #77203
    Insomnia
    Učesnik

    Pa i ja sam o tome razmisljao, al’ ne znam cemu sve to druze ?!

    Pokusacu sa Burgom da sredim ovaj problem, on ce mi pomoci, pa cu javiti sta smo uradili!

    kao odgovor na: Mandriva Linux Free 2009 DVD #77200
    Insomnia
    Učesnik

    Uradio sam! Stavio sam 30 GB za dragi Lin i instalirao sam ga i mogu da ga pokrenem al’ samo sa diskom, sto je nebitno jer sad mi treba samo mala pomoc kako iz Linuxa da sredim to oko boot-a ? Da mi neko kaze ? Pa valjda necu imati vise te probleme oko boota!

    kao odgovor na: Mandriva Linux Free 2009 DVD #77198
    Insomnia
    Učesnik

    Da, sa ubacenim dickom u CD-ROM naravno!

    Dosta toga se zeznulo, da! Ovaj problem oko boota cu morati kod nekog strucnijeg da sredim, pa cu onda da se javim kad konacno budem imao instaliran linux, jer sva ova pitanja postaju potpuno apsurdna i postavljena na pogresno mesto…

    kao odgovor na: Mandriva Linux Free 2009 DVD #77196
    Insomnia
    Učesnik

    A menjao sam tu odmah, medjutim opet ista pesma! Treba mi program, kako bese da se zove, da podesim ovaj boot load, inace nema mi drugog izlaza…

    kao odgovor na: Mandriva Linux Free 2009 DVD #77194
    Insomnia
    Učesnik

    Citavo vreme first boot device je bio CD rom… Tako sam instalirao i Mandrivu ( tad pokusao da instaliram, pa mi se sve to zeznulo )! Oba hdd-a su prikljucena, samo ako mozes da mi kazes kako u BIOS-u to da vratim…?

    kao odgovor na: Mandriva Linux Free 2009 DVD #77191
    Insomnia
    Učesnik

    Drugari instalirao sam Linuks konacno, al’ opet ne mogu da udjem u njega jer mi pise isto ono ” Disk boot failure, instert system disk and press enter ”  :'(

    Sta da radim ?!  :'(

    kao odgovor na: Richard Stallman žvaće nešto sa noge :D #79401
    Insomnia
    Učesnik

    Covek se samo zaneo i zaboravio da ga kamere snimaju!  😀

    kao odgovor na: Mandriva Linux Free 2009 DVD #77187
    Insomnia
    Učesnik

    Urado sam sve ovako kako si napisao, al’ opet stoji ” Disk boot failure, instert system disk and press enter ”  🙁

Gledanje 1 članaka - 1 do 10 (od 20 ukupno)