Napravljene poruke na forumu
-
AutorČlanci
-
Insomnia
UčesnikZahvaljujem! 😉
Insomnia
UčesnikImam i ja jedno pitanje, vezano za kodeke… Da ne otvaram novu temu!
Koje kodeke Vi instalirate kad podignete sistem? Za video, audio, za sve. Molim Vas da odgovorite.
Ja sam instalirao samo ubuntu-restricted-extras! Da li je to dovoljno ?
Insomnia
UčesnikPa i ja sam o tome razmisljao, al’ ne znam cemu sve to druze ?!
Pokusacu sa Burgom da sredim ovaj problem, on ce mi pomoci, pa cu javiti sta smo uradili!
Insomnia
UčesnikUradio sam! Stavio sam 30 GB za dragi Lin i instalirao sam ga i mogu da ga pokrenem al’ samo sa diskom, sto je nebitno jer sad mi treba samo mala pomoc kako iz Linuxa da sredim to oko boot-a ? Da mi neko kaze ? Pa valjda necu imati vise te probleme oko boota!
Insomnia
UčesnikDa, sa ubacenim dickom u CD-ROM naravno!
Dosta toga se zeznulo, da! Ovaj problem oko boota cu morati kod nekog strucnijeg da sredim, pa cu onda da se javim kad konacno budem imao instaliran linux, jer sva ova pitanja postaju potpuno apsurdna i postavljena na pogresno mesto…
Insomnia
UčesnikA menjao sam tu odmah, medjutim opet ista pesma! Treba mi program, kako bese da se zove, da podesim ovaj boot load, inace nema mi drugog izlaza…
Insomnia
UčesnikCitavo vreme first boot device je bio CD rom… Tako sam instalirao i Mandrivu ( tad pokusao da instaliram, pa mi se sve to zeznulo )! Oba hdd-a su prikljucena, samo ako mozes da mi kazes kako u BIOS-u to da vratim…?
Insomnia
UčesnikDrugari instalirao sam Linuks konacno, al’ opet ne mogu da udjem u njega jer mi pise isto ono ” Disk boot failure, instert system disk and press enter ” :'(
Sta da radim ?! :'(
Insomnia
UčesnikCovek se samo zaneo i zaboravio da ga kamere snimaju! 😀
Insomnia
UčesnikUrado sam sve ovako kako si napisao, al’ opet stoji ” Disk boot failure, instert system disk and press enter ” 🙁
-
AutorČlanci