Napravljene poruke na forumu
-
AutorČlanci
-
bOSKE
Učesnikkako ne prihvata koji username i pass si kucao ?
bOSKE
Učesnikdodjem do te slike i tamo pishe “look for a .PhotoShopDocument” i vishe nishta ne kontam :0
bOSKE
Učesnikuvek sam se pitao sta ce mi ghex na kompu :p kako si presao 8 lvl daj hint! :/
bOSKE
Učesniktrying to resume from /dev/sda8
unable to acces resume device (/dev/sda8)http://www.linuxquestions.org/questions/showthread.php?t=569074
mount:error 6 mounting ext3 flags default
well, retrying without the option flags
mount:error 6 mounting ext3 flags default
well, retrying read-only without any flags
mount:error 6 mounting ext3 flags defaulthttp://forum.mandriva.com/viewtopic.php?t=51046
probaj ovo 🙂
bOSKE
Učesnikcisto da kazem da sam skratio kabal.Uhvatio sam jednom neku mrezu i sad o5 sve po starom.. :/ >:(
bOSKE
Učesnikja sam namestio aterm,ali ovo je josh bolje!aterm izgleda ovako;0
bOSKE
Učesnikja zivim u lacarku to je selo pored sremske mitrovice. za mitrovicu su pricali da ce dobiti adsl godinu dana pa je dobila tek pre par meseci a tako su sad poceli i za lacarak za par meseci ce biti ovo ono 🙂 kad dodje prodacu opremu i prikljucicu se na adsl… trenutno je ovo najbolje resesnje bolje i to nego da idem sa modemom na net i da placam bruka tel. racun :0
bOSKE
Učesnikkoliko sam ja cuo preko 10 metara kabal gubi signal i te gluposti …instalirani su drajveri i dali su mi ti likovi parametre al dzabe kad ne vidi ni jednu mrezu… 🙁 hvala u svakom slucaju probacu da skratim kabal pa cu videti da li radi :0
bOSKE
Učesnikpa meni ne treba vishe od 8 metara tog kabla.. pa neka,samo da radi sad sam u bedaku sa parama a kad budem imao kupicu drugi kabal 🙂 hvala ljudi 🙂
bOSKE
Učesnikgoranstx pa i ja mislim da je kabal ali nisam bio siguran… taj retardirani kabal sam dobio sa antenom … :/ ima jedan lik istu antenu i kabal ali ne znam koliko mu je dugacak(nemojte biti dvosmisleni) i kod njega radi 🙂 trenutno mi je puno da dajem 2000 za taj crni kabl kasnije mozda da a kad bi skratio ovaj sta mislite da li bi radil0 posto mi i ne treba 15 metara kabla…
-
AutorČlanci