bOSKE

Napravljene poruke na forumu

Gledanje 11 članaka - 11 do 20 (od 45 ukupno)
  • Autor
    Članci
  • kao odgovor na: hack test! #63382
    bOSKE
    Učesnik

    kako ne prihvata koji username i pass si kucao ?

    kao odgovor na: hack test! #63380
    bOSKE
    Učesnik

    dodjem do te slike i tamo pishe “look for a .PhotoShopDocument” i vishe nishta ne kontam :0

    kao odgovor na: hack test! #63374
    bOSKE
    Učesnik

    uvek sam se pitao sta ce mi ghex na kompu :p kako si presao 8 lvl daj hint! :/

    kao odgovor na: [POMOĆ] PCLOS: Razni problemi #63259
    bOSKE
    Učesnik

    trying to resume from /dev/sda8
    unable to acces resume device (/dev/sda8)

    http://www.linuxquestions.org/questions/showthread.php?t=569074

    mount:error 6 mounting ext3 flags default
    well, retrying without the option flags
    mount:error 6 mounting ext3 flags default
    well, retrying read-only without any flags
    mount:error 6 mounting ext3 flags default

    http://forum.mandriva.com/viewtopic.php?t=51046

    probaj ovo 🙂

    kao odgovor na: wireless ne radi :/ #63067
    bOSKE
    Učesnik

    cisto da kazem da sam skratio kabal.Uhvatio sam jednom neku mrezu i sad o5 sve po starom.. :/  >:(

    kao odgovor na: terminal kao desktop #63099
    bOSKE
    Učesnik

    ja sam namestio aterm,ali ovo je josh bolje!aterm izgleda ovako;0

    kao odgovor na: wireless ne radi :/ #63066
    bOSKE
    Učesnik

    ja zivim u lacarku to je selo pored sremske mitrovice. za mitrovicu su pricali da ce dobiti adsl godinu dana pa je dobila tek pre par meseci a tako su sad poceli i za lacarak za par meseci ce biti ovo ono 🙂 kad dodje prodacu opremu i prikljucicu se na adsl… trenutno je ovo najbolje resesnje bolje i to nego da idem sa modemom na net i da placam bruka tel. racun :0

    kao odgovor na: wireless ne radi :/ #63064
    bOSKE
    Učesnik

    koliko sam ja cuo preko 10 metara kabal gubi signal i te gluposti …instalirani su drajveri i  dali su mi ti likovi parametre al dzabe kad  ne vidi ni jednu mrezu… 🙁 hvala u svakom slucaju probacu da skratim kabal pa cu videti da li radi :0

    kao odgovor na: wireless ne radi :/ #63061
    bOSKE
    Učesnik

    pa meni ne treba vishe od 8 metara tog kabla..  pa neka,samo da radi sad sam u bedaku sa parama a kad budem imao kupicu drugi kabal 🙂  hvala ljudi 🙂

    kao odgovor na: wireless ne radi :/ #63059
    bOSKE
    Učesnik

    goranstx pa i ja mislim da je kabal ali nisam bio siguran… taj retardirani kabal sam dobio sa antenom … :/  ima jedan lik istu antenu i kabal ali ne znam koliko mu je dugacak(nemojte biti dvosmisleni) i kod njega radi 🙂  trenutno mi je puno da dajem 2000 za taj crni kabl kasnije mozda da a kad bi skratio ovaj sta mislite da li bi radil0 posto mi i ne treba 15 metara kabla…

Gledanje 11 članaka - 11 do 20 (od 45 ukupno)