Ovo postaje vec standarna scena 😀 O0 >:D U 06:45 , ja i tomaja na sajtu hehehehhee
E ovako ljudi, da ne bi ove price isle u prazno ja imam konkretan predlog . Naime
kao i svake godine u BG se odrzava BEER FEST , a mi naravno kakav smo narod >:D >:D >:D
ne propustamo ovakve kulturno-umetnicke manifestacije.
Pa posto ce svako od nas biti tamo bar jedan dan, daj svi tamo da se nadjemo i prvedemo ga zajedno
Razmenimo tel. dogovorimo se i tacka .
Mislim da je od 20 do 23-24 .
P.S. I u slucaju da se ovo izjalovi ja sam kod JELEN sanka pa se vidimo , hehehhe