Evo sve sto sam uradio
[Eagle GForce 4 mx 440 / 64MB]
Skinuo drivere sa Nvidie [IA32] u .run formatu, usao u konzolu, init 1 da bi gasio X i sve nepotrebno. Logovao se kao root, pokrenuo sh NVIDI*.run
i sve je ok.
Otvorio [emacs /etc/X11/XFfree*-4] i promenio ‘nv’ u ‘nvidia’, komentovao dri ili kako vec i GLcore, sacuvao, pokrenuo init 5 iliti startx i odjednom puf – kao u matrixu, na celom screenu stoje razbacani kodovi i neka chuda… Resetujem, onda kaze tipa : [Fatal Error:No Screen Found]
pa se onda sledeci restartom nece da udje u X bez ikakvog objasnjenja, pa onda ‘matrix’ pa onda nista…. i tako dok ne zaspim…. Smorih se ljudi, ako znate sta mi je chiniti, pomagajte…. 💡