Početak › Forumi › Linuks distribucije › Slackware › Najzad proradilo sve
- This topic has 8 odgovora, 8 glasova, and was last updated 20 years, 7 months ranije by
nucleuswizard.
-
AutorČlanci
-
22. oktobar 2005. u 7:06 pm #6361
nucleuswizard
UčesnikEvo,nakon desetak dana mucenja i neispavanih noci,Slack 10.2 je proradio kako treba.Posto sam uzeo Ubuntu i Slack,krenuo sam sa Ubuntu-om ali bilo je slabe vajde sve “automatizovano” dok je Slack prava stvar.Najzad sam podesio i Intel 537 i Ati Radeon 9550 GE. A posto sam prvi put instalirao Linux mogu reci da je Slackware veoma dobra distribucija.
Izvinjavam se zbog nepostojanja nasih slova ali jos nisam sve savladao.
Hvala na razumevanju. 😆 😆 😆 😆22. oktobar 2005. u 7:24 pm #36243li
UčesnikE pa cestitam brate,sad lepo uzivaj u linuxu,to je prava stvar. 😀
23. oktobar 2005. u 8:05 am #36244LimitMan
UčesnikKlap Klap Klap Klap!
Sad samo edituj /etc/lilo.conf i obrisi
[code]
other = /dev/hda3
label = Windows
table = /dev/hda
[/code]pa ukucaj
[code]lilo[/code]
u shell-u 😉
Pa nakon toga postani PRAVI linux guru 😀FAK! Kako bih ja zheleo da obrishem te linije … da mi samo nije zeta koji obozhava pojedine igrice koje netje pod linuxom 🙁
23. oktobar 2005. u 6:01 pm #36245Marel
UčesnikKoji drajver si instalirao za 537? Za naša slova idi u Control Center/Regional&Accessibility/Keyboard Layout.
I uspešno koristi Slack!
23. oktobar 2005. u 6:42 pm #36246urosevic
UčesnikSamoi ja da ti čestitam na pravom izboru. Dobro došao na pravi GNU/Linux distro 😉
23. oktobar 2005. u 6:58 pm #36247AxeZ
UčesnikSamoi ja da ti čestitam na pravom izboru. Dobro došao na pravi GNU/Linux distro 😉
Jedini pravi distro…;)
Heheh, 10 dana…cool…mnogo bolje od onoga lika sto vec 5 godina nikako da namesti modem.,..;)
23. oktobar 2005. u 7:37 pm #36248Mr_Pingvin
UčesnikKoji drajver si instalirao za 537?
Ja koristim 2.6.80 i radi svuda na svi 537-micama koje sam probao, i kernelima, naravno….
Što se slacka tiče… ja koristim 10.1 i prezadovoljan sam… to je linux u pravom smislu te reči… dobar je svaki linux… ali na ovom ćeš najviše da naučiš… Ja jako volim full control… razvija vijuge, za razliku od drugih os-a koji rade suprotno…
23. oktobar 2005. u 7:58 pm #36249Moneo
UčesnikNemam nista vise da dodam…
Jeste da dosta toga mora da se odradi peske,i da imam neke probleme jos uvek,ali su brzina,jednostavnost i stabilnost ono sto volim kod Slack-a!
Nisam probao ni jedan drugi linux koji mu je ravan po brzini-sem mozda Gentoo-a koji je tu negde rame uz rame,dok je FreeBSD ipak sporiji…
Konacno distro koji mi lezi…
PoZ!25. oktobar 2005. u 9:30 am #36250nucleuswizard
UčesnikKoji drajver si instalirao za 537?
Pošto imam jezgro 2.4.31 probao sam mnoštvo drajvera i jedini koji mi je proradio je bio drajver sa oznakom intel-537-2.37.50.1 našao sam ga na nekom sajtu probaću da ti nabavim adresu. 😉
-
AutorČlanci
Moraš biti prijavljen da bi postavio komentar u ovoj temi.