ah, gentoo… sad bi trebao da izadje izvesni Jedo koji je na fazon gentoo-a, videcemo na sta ce to da lici.
E upravo to, rolling release sistem je fantastican! Naleteo sam, ipak, na official forumu na tvrdnju da je oficijelni ftp samo za developere ???
da li ti se desavalo da se po instalaciji ne instaliraju svi paketi koje si odabrao (pricam samo o ‘base’ jer je tako preporuceno)? Na lapu sam, recimo, 2x zaredom dizao sistem i nije hteo da instalira grub, a posle 7 sana, na istom kompu, sve je bilo ok. Na desktopu mi nije instalirao links, pa sam morao da ga kompajliram sa CDa…